09.10.2024 студенти-правники 4 курсу спеціальності «Право», в рамках відзначення тижня права у начальному закладі, присвяченому Дню юриста, взяли участь у гостьовій лекції за участю провідного адвоката, партнера адвокатського об`єднання «Овсепян і партнери»  Тетяни Демченко.

Пані Тетяна у своїй лекції детально розповіла про власний досвід та етапи, які потрібно пройти для доступу до професії юриста, а також згодом – адвоката. При цьому відзначила, що  це досить складний і довгий шлях, але за умови плідної та наполегливої праці обов`язково  матиме очікуваний та бажаний результат – успішну кар`єру та реалізацію.

Виступ адвоката  був насичений практичними прикладами, що дозволило студентам отримати цінні знання, які стануть їм у нагоді в майбутній професійній діяльності.

Також, у результаті зустрічі, студенти отримали важливі інсайти від професіонала в галузі юриспруденції, яка власним прикладом надихнула їх на подальший розвиток та навчання задля того, щоб стати повноцінною частиною правничої спільноти.

Модератором заходу виступила викладач юридичних дисциплін Лейба Віталіна Сергіївна.