Демократія являє собою повноцінний політичний режим, заснований на методі колективного чи колегіального прийняття рішень, при якому кожен з учасників має рівний вплив на кінцевий результат, відповідно і міра відповідальності, а також соціальної напруги, вимірюється більш часом, на який прийняте це рішення, будучи швидше розмитим суспільним чинником.
Генеральна Асамблея ООН на своєму 46-му пленарному засіданні, яке відбулося 8-го листопада 2007-го року, ухвалила рішення щодо щорічного відзначення Міжнародного дня демократії, який встановила на 15-е вересня, що було виражено у відповідній резолюції № 62/7.
Основні проблеми демократії - влада, її технології, мирне делегування, зміна і її легітимність в очах народу, а також забезпечення рівноправності, але вони мінімізовані і, як правило, поміщаються в площину широкої суспільної дискусії та саморегуляції, на відміну від інших політичних режимів, однак також впираються в питання моральності, духовності і деякі історико-культорологічні цінності, властиві для тих чи інших етногеографічних просторів. Станом на кінець XX - початок XXI століття, демократія представляється головним трендом на світовій арені.
З нагоди Міжнародного дня демократії в бібліотеці коледжу представлена книжкова виставка «Ціна свободи».
Виставка вміщує літературу, що розповідає про історію козацтва, історію українського війська, військові традиції і сучасність у Збройних Силах України, про основи військово-патріотичного виховання української молоді. Молоді люди все більше усвідомлюють себе громадянами нової України. Цей факт не може не радувати, адже саме вони - найпотужніший рушій демократичних змін в українському суспільстві.Ціна свободи Виставка_Ціна_свободи.