Природничо-гуманітарний фаховий коледж відкриває нову спеціальність «Фізична культура та спорт».

З радістю повідомляємо, що у Природничо-гуманітарному фаховому коледжі відкрито нову спеціальність – 017 «Фізична культура та спорт». Ця спеціальність створена для тих, хто бажає присвятити своє життя спорту, фізичному вихованню та здоровому способу життя. Програма навчання триває 3 роки 10 місяців і призначена тільки для абітурієнтів після 9 класу.

Чому обрати спеціальність «Фізична культура та спорт»?

Спеціальність «Фізична культура та спорт» надає студентам широкі можливості для професійного та особистісного розвитку.

• якісна підготовка: навчальна програма містить навчальні курси з фізичної культури, методик тренувань, спортивної медицини, психології спорту та менеджменту у спортивній сфері;
  • практичний досвід: велика увага приділяється практичним заняттям, що допоможе студентам розвивати свої фізичні навички та спортивну майстерність;
  • кар’єрні перспективи: випускники можуть займати одну із зазначених посад:
  • вчитель фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах освіти;
  • тренер з обраного виду спорту (федерації, збірної чи клубної команди, спортивної школи і т.ін.)
  • тренер-викладач з обраного виду спорту (спортивної школи, секції);
  • інструктор-методист спортивної школи;
  • інструктор з аеробіки;
  • інструктор-методист тренажерного комплексу (залу);
  • фітнес-тренер;
  • фахівець із організації довкілля;
  • інструктор оздоровчо -спортивного туризму (за видами туризму);
  • інструктор зі стройової та фізичної підготовки;
  • інструктор-методист із фізичної культури та спорту;
  • інструктор із фізкультури;
  • інструктор-методист із фізичної культури та спорту.

Також випускник коледжу може продовжувати навчання в університеті на факультеті «ЗДОРОВ’Я ТА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ »

Умови вступу

Вступ на спеціальність «Фізична культура та спорт» має свої особливості. Абітурієнти повинні виконати наступні кроки:

• написати мотиваційний лист уякому абітурієнти мають описати свої спортивні досягнення, цілі та мотивацію для навчання за цією спеціальністю. Важливо наголосити на своєму захопленні спортом та бажанні розвиватися у цій сфері;
  • пройти творчий конкурс, який містить фізичні випробування та теоретичні завдання згідно з програмою вступних іспитів. Це допоможе оцінити рівень фізичної підготовки та знання абітурієнтів.

Правила вступу будуть опубліковані незабаром на сайті коледжу за посиланням - https://www.college.uzhnu.edu.ua/

Фінансові умови навчання

Навчання за спеціальністю «Фізична культура та спорт» проводиться на контрактній основі. Оплату можуть здійснювати як фізичні, так і юридичні особи. Це дозволяє забезпечити високий рівень навчального процесу та використання сучасних методик і технологій у підготовці студентів.

Переваги навчання у Природничо-гуманітарному фаховому коледжі

Природничо-гуманітарний фаховий коледж має багаторічний досвід у підготовці фахівців у різних галузях. Викладацький склад – це професіонали з великим досвідом, які допоможуть студентам досягти високих результатів. Крім того, коледж має сучасну матеріально-технічну базу для проведення практичних занять.

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до нашої студентської родини та зробити перший крок до успіху у спортивній кар’єрі! Вибір спеціальності «Фізична культура та спорт» – це інвестиція у ваше майбутнє.

Реєстрація електронних кабінетів з 25 червня 2024 року

Подача заяв та документів з 01 по 13 липня 2024 року