Університетська "Битва інтелектів" стала справжнім випробуванням для всіх учасників, адже цього року в ній взяли участь 20 команд, що представляли факультети університету та Природничо-гуманітарний фаховий коледж. Студенти коледжу виявилися наймолодшими серед учасників, проте це не завадило їм продемонструвати високий рівень підготовки та жагу до перемоги.

Змагання проходило у два етапи, кожен з яких був насичений інтелектуальними викликами та несподіваними поворотами. Перший етап складався з п’яти раундів, де команди показували свої знання з різних галузей. У другому етапі на учасників чекало три раунди, що вимагали ще більшої зосередженості та креативності. Атмосфера в залі була емоційно напруженою, адже всі команди боролися за кожен бал.

Команду коледжу під назвою "Вибухові кошенята" очолював капітан Пашко Богдан, студент групи КН-23. До складу команди також входили Цоклан Крістіна (ПР-23), Вовканич Олександра (КН-22), Шукаль Юлія, Папіш Іванна та Фечка Корнелія — всі троє з групи ФК-21. Незважаючи на молодший вік, учасники продемонстрували високий рівень знань, командний дух і наполегливість, гідно представивши свій навчальний заклад та змагавшись з більш досвідченими суперниками.

Переможцями змагання стала команда факультету суспільних наук, яка набрала 30 балів, показавши блискучий результат. Команда коледжу фінішувала на 11 місці з загальною кількістю балів 26. Хоча "Вибуховим кошенятам" не вдалося потрапити до трійки призерів, їхній виступ залишив позитивне враження, довівши, що завдяки наполегливій праці та командній взаємодії можна досягти значних результатів.