У рамках святкування 79-річчя Ужгородського національного університету 17.10.2024 відбувся благодійний ярмарок, метою якого було підтримати Збройні Сили України. У заході взяли участь 19 факультетів університету, а також студенти коледжу природничих наук і гуманітарного спрямування, які активно долучилися до організації, підготувавши різноманітні домашні смаколики.

Ярмарок став не лише місцем збору коштів для ЗСУ, а й своєрідним культурним святом, де відвідувачі могли насолоджуватися виступами студентів, взяти участь у пісенних і історичних конкурсах, а також сфотографуватися з "рицарями" – студентами, які перевтілилися у середньовічних воїнів для тематичних фото.

Від коледжу участь у ярмарку взяли студенти Фечка Корнелія, Шукаль Юлія, Гендей Анна та Беличенко Дмитро, які доклали багато зусиль для організації та представлення своєї команди. Вони приготували різні ласощі, які користувалися великою популярністю серед відвідувачів, і таким чином зробили свій внесок у підтримку українських захисників.

На благодійному ярмарку вдалося зібрати 3792 гривні, які будуть передані на підтримку Збройних Сил України. Ця сума є результатом злагодженої роботи всіх учасників і небайдужості відвідувачів, які охоче долучилися до благородної справи, підтримавши українських захисників.

Завдяки спільним зусиллям студентів, викладачів та організаторів, благодійний ярмарок став важливим кроком на шляху до перемоги, об'єднавши університетську спільноту навколо спільної благородної мети – підтримки тих, хто боронить Україну.