1 жовтня 2024 року у Природничо-гуманітарному фаховому коледжі відбувся День студентського спорту — подія, що зібрала всіх шанувальників активного способу життя, спорту та змагань. Цей день став чудовою нагодою для студентів не лише продемонструвати свою фізичну підготовку, а й відчути командний дух, згуртованість та спортивну підтримку одногрупників. У програмі свята було три основних види змагань: естафети, футбол та волейбол. У змаганнях приймали участь збірні команди І та ІІ курсів спеціальностей Право, Туризм, Інженерія програмного забезпечення, Фізична культура і спорт, Землевпорядкування і Будівництво та цивільна інженерія.

Естафетні змагання створили атмосферу енергетичного суперництва. Студенти змагалися у спритності та витривалості, долаючи складні смуги перешкод, де кожен учасник команди відповідав за певний етап змагання. Усі учасники проявили надзвичайну волю до перемоги, а ті, хто подолав дистанцію найвидше, заслужено отримали оплески від уболівальників.

Перемогу святкувала збірна спеціальності Туризму, друге місце посіли студенти напряму Фізична культура і спорт, а бронза дісталась збірній Землевпорядкування і Будівництво та цивільна інженерія.

Футбольні зустрічі були надзвичайно динамічними та захопливими. Студенти показали високу майстерність у грі з м'ячем, вміння працювати в команді та знаходити нестандартні рішення в умовах швидкоплинної гри. Особливо варто відзначити фінальний матч, де гравці продемонстрували неабияку тактику, а інтрига тривала до останніх хвилин гри.

У футболі золото вибороли студенти спеціальності Фізична культура і спорт, друге місце посіли студенти Інженерії програмного забезпечення, а третє -  збірна Право.

Завершальним етапом спортивного свята став турнір з волейболу. Цей вид спорту, як завжди, викликав безліч емоцій та захоплення. На полі були представлені найкращі волейбольні команди коледжу, які змагалися за першість. Гра була напруженою, з великою кількістю яскравих моментів: подачі, які важко відбити, швидкі комбінації та видовищні блоки. Волейбол об'єднав не лише гравців, а й уболівальників, які не припиняли підбадьорювати свої команди.

Кращими волейболістами були представники спеціальності Фізична культура і спорт, срібло отримали студенти спеціальності Право, а бронзу -  збірна Інженерії програмного забезпечення.

Бажаємо всім учасникам змагань не зупинятися на досягнутому, завжди рухатися вперед і підкорювати нові спортивні вершини.