Цьогоріч Україна уже вдруге відзначає День Європи. Його встановлено Указом Президента України від 8 травня 2023 року «з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру і стабільності на Європейському континенті».

14 травня у Природничо-гуманітарному фаховому коледжі ДВНЗ «УжНУ» студенти- першокурсники разом із викладачами іноземних мов підготували інтерактивне заняття, присвячений цій події.

Модератор заходу викладач-методист Еріка Панько наголосила, що єдність України і Європи підтверджується не лише географічною ознакою, а й духом, історією та спільними цінностями.

Разом з викладачами Ліною Дорогих та Гердою Белоусова-Зомбор студенти підготували презентації з цікавими фактами про Євросоюз. Здобувачі освіти демонстрували високий рівень знань з англійської та німецької мов.

Відзначення Дня Європи – беззаперечне підтвердження того, що український народ є невід’ємною складовою європейської цивілізації.

Слава Збройним Силам України! Слава Україні!