Студенти коледжу спеціальності "Туризм і рекреація" відзначили День туризму незабутньою екскурсією, яка відкрила перед ними унікальні туристичні об'єкти та природні пам'ятки Закарпаття.

Першою зупинкою нашого маршруту став величний замок Паланок у Мукачеві. Ця середньовічна фортеця з багатою історією вразила студентів своєю архітектурною величчю та панорамними видами. Екскурсія замком дала можливість заглибитись в історію регіону та дізнатись більше про оборонні споруди Закарпаття.

Наступною локацією стало село Дерцен, яке знамените встановленим на його вершині найбільшим хрестом в Україні, заввишки 25,7 метра. Величний хрест на горі є символом духовності та нагадуванням про єдність і віру. Студенти мали можливість насолодитися чудовими краєвидами, що відкривалися з вершини, і відчути неповторну атмосферу цього місця.

Останньою, але не менш захопливою частиною екскурсії була подорож до Берегівщини, де студенти змогли побачити Берегівське горбогір’я. Це мальовниче місце вразило своєю природною красою, зокрема Відьмене озеро – кришталево чисте водоймище, оповите місцевими легендами. Не менш цікавими стали відвідини перлітового кар’єру, де студенти дізналися про процес видобутку та значення перліту в промисловості, а також про важливість цього регіону в геологічних дослідженнях. Крім того, екскурсія до колишньої сейсмостанції дозволила зануритися в історію досліджень сейсмічної активності в цьому регіоні.

Ця подорож не лише дала змогу студентам побачити визначні місця рідного краю, але й надала важливі практичні знання та досвід, що є невід’ємною частиною їхньої майбутньої професійної діяльності.