На  спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» відбувся захист дипломних проєктів на здобуття освітнього ступеня «Молодший фаховий бакалавр».

Атестували випускників 18–19 червня відкрито й публічно. До представників екзаменаційної комісії та студентів звернулася з вітальним словом І.І. Кобаль, яка побажала випускникам успіху та гідного представити свої наукові напрацювання.

Тішить, що захист дипломних робіт відбувся належним чином. Усі випускники під час захисту своїх проєктів показали високий рівень підготовки.

Після успішного захисту, випускники подякували не тільки членам комісії, а й усім викладачам: «Дякуємо, що вклали в нас чимало знань і старань, що ніколи не шкодували своїх сил, емоцій, часу і турботи. Спасибі за наше виховання і освіту. Бажаємо вам, наші найкращі професіонали, довгих років успішного викладання, невичерпного ентузіазму та оптимізму, світлого щастя в житті і добрих чудес на шляху!»

Хай щастить нашим студентам – випускникам у майбутньому.

Мирного всім неба!