Навчальна практика у студентів-юристів триває і 10.05.2024 вони мали змогу відчути себе у ролі судді Закарпатського апеляційного суду примірявши на себе невідʼємний атрибут судової влади - мантію. Також, окремі студенти відчули себе у ролі сторін захисту та обвинувачення , зайнявши у залі судового засідання місця відведенні для цих учасників кримінального провадження. Під час зустрічі керівник апарату суду - Василь Гецко розповів студентам про особливості здійснення судового провадження у апеляційній інстанції , структуру суду та його повноваження. Особливий інтерес юні правники виявили до інформації про практику розгляду апеляційним судом кримінальних проваджень. Важливою подією зустрічі стало знайомство студентів з головою апеляційного суду Ганною Фазикош, яка виступила перед ними з вітальним словом та відзначила особливість обраної ними професії та наголосила на важливості здобувати якісні знання.