У сучасному світі важливо поєднувати теорію з практикою, особливо у фаховій передвищій освіті. І ця ідея отримала нове втілення у вигляді підписання договору про співпрацю між Природничо-гуманітарним фаховим коледжем та курортом «Воєводино». Цей договір має на меті сприяти практичній підготовці студентів у напрямках «туризм і рекреація» та «бухгалтерський облік», «фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

Ця співпраця відкриває нові можливості для студентів, дозволяючи їм отримати реальний досвід роботи у своїй обраній галузі ще до завершення навчання. Студенти напрямку «туризм і рекреація» матимуть змогу поглибити свої знання та навички, беручи участь у проведенні екскурсій, організації дозвілля та обслуговуванні туристів на курорті «Воєводино». З іншого боку, студенти, які обрали напрям «бухгалтерський облік», «фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», матимуть можливість практично застосовувати свої знання в обліковій сфері курорту, долучившись до фінансового процесу та аналізу. Ця співпраця вигідна і для Природничо-гуманітарного фахового коледжу, і для курорту «Воєводино». Коледж отримує можливість покращити якість навчання, надаючи студентам реальний досвід, який підвищить їх конкурентоспроможність на ринку праці, дозволяє розширити компетентності студентів та залучити різноманітних «stakeholder». Коледж в свою чергу підвищується репутація та привабливість коледжу для потенційних студентів, оскільки він може запропонувати практичний досвід на рівні вищої освіти. Курорт «Воєводино» залучає молодих та енергійних працівників, які можуть приносити нові ідеї та допомагати в розвитку бізнесу курорту. Це також сприяє стимулюванню інновацій.

Підписання договору про співпрацю між Природничо-гуманітарним фаховим коледжем та курортом «Воєводино» є важливим кроком у розвитку всіх установ. Ця співпраця сприятиме підвищенню якості освіти та розвитку туристичної і фінансової галузей, а також сприятиме залученню та збереженню талановитих молодих людей. Розвиток туристичної та фінансової галузей у регіоні приносить користь місцевій спільноті через створення нових робочих місць та збільшення потоку туристів.