Відповідно до плану проведення тижневика юридичних наук 10 жовтня 2024 року студенти 3 курсу спеціальності “Право” зустрілись із начальником відділу кадрів Державного вищого навчального закладу “Ужгородський національний університет” Русланою Волошин.

Руслана Юріївна розповіла студентам про свій професійний шлях в юридичній сфері та особливості роботи відділу кадрів.

Здобувачам освіти було роз’яснено правову природу трудового договору, порядок прийому на роботу працівників, ведення трудових книжок та їх зберігання, було наведено практичні приклади щодо працевлаштування студентів денної форми навчання, а також неповнолітніх осіб.

Під час зустрічі студенти отримали цінні поради щодо вибору професійного шляху та можливостей розвитку в різних правових напрямках.

Щиро вдячні пані Руслані за готовність ділитися досвідом та змістовну бесіду, яка для студентів є корисною та мотиваційною.

Модератором зустрічі виступила викладач юридичних дисциплін Мельник Олександра Василівна.