4 жовтня в коледжі відбулося урочисте привітання працівників освіти з нагоди їх професійного свята. Під час заходу було відзначено не лише самовіддану працю педагогів, а й вагомий внесок у виховання нових поколінь молоді.

Викладачам, які досягли значних успіхів у сфері освіти, урочисто вручили грамоти від імені ректора за професіоналізм, сумлінність та постійну працю над підвищенням якості освіти.

Директор коледжу Володимир Росоха вручив викладачам подяки за педагогічну майстерність, увагу до студентів та підтримку в їх професійному становленні. Володимир Войтехович підкреслив важливість командної роботи та побажав коледжанській родині подальших успіхів.

Викладачів привітали також представники студентського самоврядування. Молодь висловила свою вдячність викладачам за те, що ті не лише навчають, а й виховують, допомагають кожному здобувачу освіти розкрити свій потенціал. Студенти вручили символічні подарунки і підкреслили важливість тісної співпраці з викладачами.