Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем фізичного виховання і спорту! Це свято об'єднує всіх, хто присвячує своє життя зміцненню здоров'я, формуванню активної життєвої позиції та популяризації здорового способу життя.

Ваш внесок у виховання нових поколінь, розвиток спорту та фізичної культури є неоціненним. Ви не тільки навчаєте наших студентів бути сильними і витривалими, але й допомагаєте їм формувати характер, цілеспрямованість і віру у власні сили.

Бажаю вам нових досягнень, невичерпної енергії та міцного здоров'я. Нехай ваша праця приносить радість і натхнення, а ваші студенти досягають нових висот як у спорті, так і в житті.

З повагою,

директор                                                                  Володимир РОСОХА