До ювілею Михайла Коцюбинського освітній проєкт «На Урок» підготував конкурс, присвячений життю та творчості відомого письменника. Викладачі-філологи А. А.Гординська та І. Ф. Шаркань запропонували студентам-другокурсникам узяти участь у цьому заході, мета якого – не лише оцінити знання молоді щодо життєпису Великого Сонцепоклонника, а й доповнити їх.

Такі конкурси є цінними, адже студенти, виконуючи завдання, можуть не тільки повторити вже знайомі сторінки біографії видатних діячів, але й відкривають для себе нові віхи життя і творчості майстрів слова, що суттєво допомагає у вивченні літературного процесу загалом.

Результати конкурсу були оприлюднені 16 жовтня, і всі учасники від коледжу змогли отримати свої нагороди:

• дипломи І ступеня отримали Аліна Мельник, Юлія Шукаль, Вероніка Шевченко, Єлизавета Корнілова;
  • дипломи ІІ ступеня отримали Олександра Вукста, Олександр Новаковський, Іванна Піпаш, Маріанна Штеля, Наталія Глушко, Яніна Бистряник, Ірина Долгош, Ванда Колєва, Анастасія Кукоба, Андріяна Кривка, Аліна Хомутенко;
  • дипломи ІІІ ступеня отримали Марія Драгун, Анастасія Зоркін, Крістіна Катринець, Ксенія Кешкентій;
  • іменні сертифікати отримали Маргарета Гуга, Дженіфер Долгош, Олександр Немировський, Софія Турецька, Ангеліна Бідзіля, Вікторія Гайданка, Добриня Корабльов, Віталій Костраба та Валерій Хурамшин.

Підтвердженням професійної активності викладачів А. А. Гординської та І. Ф. Шаркань стали подяки від освітнього проєкту «На Урок», які неодмінно доповнять викладацьке портфоліо.