В рамках навчальної практики, 8 та 9 травня 2024 року студенти 2 курсу, спеціальності «Право»  відвідали Закарпатський окружний адміністративний суд. В ході зустрічі перед студентами виступив керівник апарату суду Скрипчук Олександр Олексійович, який розповів про історію становлення суду, його структуру та організацію діяльності. Серед іншого, обговорювались і питання щодо різноманітності категорій справ, які розглядаються у адміністративному суді, тенденції у зміні їх кількісної структури та складності вирішення спорів. Також, торкнулись питання роботи та працевлаштування на посади державних службовців в апарат суду. Такі заходи мають позитивний вплив на формування правосвідомості молодих спеціалістів та обізнаності про діяльність суду на практиці.