У стінах Ужгородського національного університету відбувся цікавий та корисний захід для старшокласників – "Світове кафе професій". Учні 9-11 класів мали унікальну можливість дізнатися більше про майбутнє навчання у вищому навчальному закладі, поспілкуватися з представниками факультетів УжНУ та Природничо-гуманітарним фаховим коледжом, які представили свої програми навчання, можливості та перспективи для абітурієнтів.

Захід був спрямований на те, щоб допомогти учням краще орієнтуватися у виборі своєї майбутньої професії, показати різноманіття спеціальностей та можливостей, які відкриваються перед ними після вступу до коледжу чи університету. Студенти поділилися своїм досвідом та розповіли, як навчання в коледжі готує їх до реального життя та професійного зростання.

"Світове кафе професій" стало справжнім майданчиком для обміну думками, цікавими розповідями та корисною інформацією, яка допоможе школярам зробити свідомий вибір свого подальшого шляху у сфері освіти.