Улітку 2024 року на Закарпатті відбулася історична подія - уперше було здійснено набір абітурієнтів на спеціальність "Фізична культура і спорт" після 9 класу в Природничо-гуманітарному фаховому коледжі ДВНЗ ''УжНУ''. Змагання на визначення фізичних здібностей пройшли на стадіоні "Авангард" у місті Ужгороді.

Для відбору абітурієнтів була створена спеціальна комісія, яка організувала і контролювала проведення випробувань. Вступники змагалися з кількох дисциплін, що дозволяло оцінити їх фізичні можливості та підготовленість.

Нормативи випробувань:

- біг на 500 м для дівчат,

- біг на 1000 м для юнаків,

- біг на 100 м для всіх,

- стрибки у довжину з місця,

- підтягування для юнаків,

- згин та розгин рук в упорі лежачи для дівчат.

Усі абітурієнти пройшли випробування з гідністю, продемонструвавши високий рівень фізичної підготовки. Результати своїх випробувань майбутні студенти можуть переглянути в електронних кабінетах.

Цей набір став важливим кроком для розвитку спортивної освіти в регіоні та відкриває нові можливості для молоді, яка прагне пов'язати своє життя зі спортом та фізичною культурою.