Під керівництвом кандидатки педагогічних наук, викладачки іноземної мови  Марини Тимчик, студенти 3-го курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» взяли участь у VІІІ міжнародному студентському конкурсі перекладу «Переклад як засіб актуалізації етномовних картин світу». Організатор конкурсу кафедра прикладної лінгвістики, порівняльного мовознавства та перекладу Українського державного університету імені Михайла Драгоманова (м. Київ).

Конкурс на найкращий переклад було оголошено за 4 номінаціями серед 142 заявок. Було представлено 16 областей та 19 міст. Заявки надійшли від студентів 27 українських університетів і 2 фахових коледжів.

Свою майстерність перекладу і знання англійської мови продемонстрували студенти Ганич М., Буковська А., Куліков К., які повинні були перекласти поезії
Святослава Гординського "Ars poetica" та Рити Дав "Dawn Revisited".

Щиро вітаємо з участю!