Цього року наш навчальний заклад з гордістю випустив 14 випускників з відзнакою. Це свято стало незабутньою подією, наповненою радістю, гордістю та вдячністю.

На урочистій церемонії студентів-випускників привітали директор коледжу Володимир Росоха, завідувачі відділень та викладачі. Їхні щирі слова натхнення та підтримки додали святу особливого значення. Володимир Росоха зазначив, що кожен випускник - це гордість навчального закладу, адже вони своїми досягненнями доводять високий рівень освіти, яку здобувають у ПГФК

Із особливою увагою було нагороджено грамотами найкращих студентів, які здобули перемоги для навчального закладу в наукових олімпіадах та спортивних змаганнях, показуючи приклад для своїх однокурсників.

Цей випускний залишиться в пам'яті як свято, що підкреслило важливість освіти, наполегливої праці та прагнення до високих результатів. Ми щиро бажаємо нашим випускникам успіхів у подальшому житті, нових звершень та невичерпного ентузіазму. Нехай цей новий етап стане стартом для майбутніх досягнень!