Із 24 листопада до 1 грудня 2017 року у Природничо-гуманітарному коледжі проводився Тижневик іноземних мов, який проходив за складеним заздалегідь планом. До його організації були залучені всі викладачі іноземної мови та студенти коледжу. Метою тижневика було зацікавити студентів та підвищити їхню мотивацію до вивчення іноземних мов.
Розпочала тижневик викладач німецької мови Белоусова-Зомбор Г.Е., яка провела брейн-ринг на тему «Хто краще знає Німеччину?» Студенти активізували опорні знання з історії, географії, культури, більше ознайомилися з відомостями про видатних представників німецького народу. Цей захід виховує повагу до іншої культури. Студенти І-ІІ курсів із захопленням продемонстрували свої знання. Журі, яке складалося з викладачів коледжу, визначило переможців: Пайдич Максим (КН-11), Болехан Мирослава (КН-11), Русин Максим (КН-21), Гутич Владислав (КН-21), Соляк Діана (БО-21).
Викладач англійської мови Боць Л.О. провела зі студентами віртуальну подорож визначними місцями англомовних країн. Ця подорож сприяла поглибленню знань про їх історичну спадщину та збагатила словник студентів новою лексикою.
Викладач французької мови Яцканич Н.М. провела дуже цікаве та пізнавальне заняття на тему «Вишукана їжа Франції». Студенти дізналися багато цікавого про гастрономічні уподобання французів та мали змогу презентувати свої кулінарні шедеври.
Викладач англійської мови Панько Е.П. організувала перегляд фільму для студентів ІІ курсу англійською мовою.
Викладач англійської мови Феделещак Н.Б. провела мультимедійну презентацію для студентів І курсу на тему «В готелі» Метою цього заняття було збагатити словниковий запас та навички говоріння.
Під керівництвом викладача Дацків І.Є. було проведено квест «Англійська нині в тренді». Студенти з захопленням брали участь і охоче виконували завдання. Переможцями стали команда групи КН-12.
Хоч тижневик і завершився, але студенти мають змогу знайомитися з історією та культурою англо-, німецько- та франкомовних країн, переглядаючи вдалі презентації на «плазмі».
Головний результат заходу – це переконання студентів у тім, що знання іноземних мов сьогодні – це крайня необхідність, якщо ти хочеш бути успішною сучасною людиною.