День фізичного виховання та спорту став справжнім святом для студентів та викладачів нашого коледжу. У рамках святкувань було організовано низку заходів, що продемонстрували силу, спритність та командний дух наших учасників.

Першою подією стали показові виступи команди з регбі. Студенти продемонстрували вражаючу техніку та злагоджену командну гру, викликавши овації серед глядачів. Ці виступи стали яскравим прикладом того, як спорт об'єднує людей та вчить взаємодії.

Далі відбулися захоплюючі змагання між групами першокурсників спеціальності "Фізична культура і спорт". У спортивних поєдинках взяли участь не лише студенти, а й викладачі коледжу, що додало події особливого колориту. Студенти активно підтримували своїх товаришів, а дух суперництва та чесної гри відчувався на кожному кроці.

Після завершення всіх поєдинків відбулося урочисте нагородження. Усі учасники змагань отримали грамоти за активну участь та спортивні досягнення. Цей день став незабутнім для всіх, хто долучився до святкування, адже він нагадав про важливість фізичного виховання в житті кожного з нас.