25-27серпня 2021 року першокурсники Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ», які проживають в Ужгороді та Ужгородському районі, пройшли першу практику.

Студенти знайомилися з коледжем, своїми кураторами, дізналися багато цікавого про alma mater, а також отримали відповіді на свої запитання. Спільними зусиллями куратори зі студентами облаштовували спортивні майданчики, упорядковували територію біля навчального закладу, прилеглі ділянки вулиць Антонівської та Української.

Атмосфера під час ознайомчої практики була тепла та дружелюбна, студентам було затишно та комфортно в стінах уже свого коледжу.

Після такого доброзичливого знайомства першокурсники та їхні куратори з нетерпінням чекають зустрічі в аудиторіях у новому навчальному році.