Метою вивчення навчальної дисципліни «Кримінальний процес» є максимальне засвоєння й усвідомлення навчального матеріалу та подальше застосування отриманих знань, умінь і навиків на практиці. Цілеспрямований процес передавання знань ефективніший під час застосування інтерактивних методів навчання. Тому викладачем юридичних дисциплін ЧЕРНИЧЕНКО Іриною було проведено практичне заняття на якому студенти групи Право 41 мали змогу дослідити матеріали кримінального провадження. Зокрема студенти досліджували докази у справі про вбивство молодої жінки, ознайомлювалися зі змістом протоколів допиту свідків та підозрюваних, розглядали фотографії з місця злочину. Заняття відбулося у невимушеній та доброзичливій атмосфері у формі постійного діалогу між викладачем та студентами, які проявили свої творчі здібності та встановили справжнього вбивцю.