08 жовтня року в рамках запланованих заходів, присвячених Дню юриста відбулася зустріч студентів четвертого курсу спеціальності "Право" з головою Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Віктором Данком.

Організатором і модератором заходу стала к.ю.н., доц. Ірина Черниченко.

На початку зустрічі запрошений гість привітав учасників з Днем юриста, побажав наснаги та звернув увагу на важливість здобуття поглиблених знань під час навчання.

Студенти жваво ставили запитання, зокрема: "Яка справа була найскладнішою?", "Чи були випадки, коли судді погрожували?", "Що стало поштовхом для обрання професії судді?".

У свою чергу Віктор Данко розповів студентам про роботу суду, статус професійного судді, поділився досвідом розгляду справ, навів кілька прикладів зі своєї понад 20-річної суддівської практики.

Крім цього, за підсумками проведеного заходу, було обговорено форми подальшої співпраці Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ "УжНУ" та Ужгородського міськрайонного суду, зокрема проходження практики студентами та відвідування судових засідань.

Наприкінці зустрічі студенти висловили вдячність за цікаво проведений захід, а голова суду Віктор Данко побажав учасникам успіхів у навчанні.